fbpx

Poďme spraviť niečo veľké!

„Inšpirácia existuje, ale najprv vás musí prichytiť pri tom, ako pracujete.“ Picasso 

Koľko stoja naše služby?

Vieme, s akými rozpočtami musia zápasiť firmy a živnostníci. Každý zákazník je pre nás jedinečný rozsahom prác a aj jeho individuálnymi potrebami. U nás platíte za prácu a výsledky. Hodinovú sadzbu u nás nepoznáme.

(Ceny sú uvádzané bez DPH a môžu sa meniť)

Aké sú kroky spolupráce?

1. Audit zdarma

Ponúkame vám 15 minútový audit vašej aktuálnej marketingovej stratégie od nezávislého človeka, ktorý sa na vás pozrie očami zákazníka zvonku.

2. Príprava stratégie a cenovej ponuky

Navrhneme vám marketingovú stratégiu ušitú na mieru, dohodneme rozsah prác a cenu spolupráce. Sme maximálne flexibilní a prispôsobíme sa vašim potrebám.

3. Dohoda a začiatok spolupráce

Žiadny čarovný prútik v online svete neexistuje. Všetko tvorí tvrdá robota, ktorá prinesie výsledky až po čase. My sme však vytrvalí.

Spätná väzba na našu prácu

„Super spolupráca na projekte. Veľa vecí domyslia za vás a sústredia sa od začiatku na cieľ. Mnohé situácie vedia predvídať.“

Tibor Bőhm

SUBWAY store owner and manager

★★★★★

 „Vďaka firme OnlineBird mám pre svoju značku oblečenia nový e-shop, kde mi bolo navrhnuté moderné, rýchle a kvalitné riešenie. Online podpora a zákaznický servis na úrovni. Implementácia riešení a stratégií fungovania e-shopu má viditeľne reálne výsledky a rast.“

Anna Hlinková

Majiteľ, SNOWFLAKECLOTHING.COM

★★★★★

„Zabezpečujú nám už 8 mesiacov komplet marketing a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Výborná komunikácia, žiadne zbytočné omáčky. Oceňujem aj pravidelné týždňové cally, kde si vyhodnotíme výsledky a nastavíme úlohy do ďalšieho týždňa.“

Miriam Kokavcová

Majiteľka poradní Nutriadapt a zdravývýchod.sk

★★★★★

Marketing, ktorý si môže dovoliť každý

Je neskutočné, koľko peňazí uteká väčšine majiteľov firiem. Ponúkame vám audit vašej aktuálnej marketingovej stratégie a konzultáciu od nezávislého odborníka na marketing, ktorý sa na vás pozrie očami zákazníka zvonku. 

Objektívne zhodnotíme váš aktúálny online marketing

Ukážeme vám konkrétne možnosti, ktoré aktuálne nevyužívate, hoci by vášmu biznisu pomohli

Pomenujeme akčné kroky, ktoré povedú k zlepšeniu vášho marketingu