fbpx

Nezáväzná objednávka balíka SOS pomoc

Tento formulár slúži na nadviazanie prvého kontaktu a dáva nám informáciu o vašom záujme o naše služby. Každý klient je jedinečný, preto si detaily spolupráce dohodneme férovo v zmluve.

Čo bude nasledovať po objednávke?

1. Objednávka

Vyplníte kontaktný formulár na našej stránke. Na základe formulára vás budeme kontaktovať do 2 prac. dní. Prejdeme si vaše potreby/očakávania a dohodneme sa na detailoch zmluvy.

2. Zmluva

Na základe vzájomnej dohody a ujasnení podmienok podpíšeme elektronicky transparentnú a férovú zmluvu o dielo. Po jej podpísaní začíname pracovať podľa dohodnutého harmonogramu.

3. Stratégia a výsledky

Žiadny čarovný prútik v online svete neexistuje. Všetko tvorí tvrdá robota, ktorá prinesie výsledky. My sme však vytrvalí. A čo vy?

Marketing, ktorý si môže dovoliť každý

Je neskutočné, koľko peňazí uteká väčšine majiteľov firiem. Ponúkame vám audit vašej aktuálnej marketingovej stratégie a konzultáciu od nezávislého odborníka na marketing, ktorý sa na vás pozrie očami zákazníka zvonku. 

Objektívne zhodnotíme váš aktúálny online marketing

Ukážeme vám konkrétne možnosti, ktoré aktuálne nevyužívate, hoci by vášmu biznisu pomohli

Pomenujeme akčné kroky, ktoré povedú k zlepšeniu vášho marketingu

Často kladené otázky

Garantujete výsledky pri balíkoch SOS pomoci ?

Žiadny čarovný prútik v online svete neexistuje. Úspech je kombináciou dobrého produktu/služby, skúseností, konkurencie, komunikácie, odhodlania a odhodlania – ako na vašej, tak aj na našej strane.

Kedy dostanem bezplatný web/e-shop?

Zvyčajne na webe začíname pracovať už v 1. mesiaci spolupráce a dokončujeme ho v 3. mesiaci spolupráce. Jeho dokončenie je závislé aj na druhej strane, napr. na včasnej príprave podkladov a podobne.

Čo ak mám záujem o iné služby?

Pokiaľ v priebehu spolupráce zistíme, že potrebujete ďalšie služby, flexibilne ich zabezpečíme podľa vopred dohodnutých podmienok, ktoré si vzájomne odsúhlasíme.

Je web/e-shop v prenájme?

Po zaplatení šiestich mesačných platieb je pripravený preberací protokol a web sa stáva vaším majetkom bez ďalšej nutnosti mesačne platiť.

Čo ak nebudem spokojný po mesiaci spolupráce?

Chápeme, že každý klient môže mať svoju predstavu o spolupráci a nie vždy musí všetko byť ideálne. S nami sa dá vždy rozumne dohodnúť na zmene služieb alebo odstúpení od zmluvy.

Čo keď nebudem mať žiadne výsledky?

Samozrejme budeme robiť všetko preto, aby výsledky prišli, no všetko nie je len v našich rukách.

Ako sa dostanem k webu/e-shopu zadarmo?

Stačí si aktivovať balík (podpísať zmluvu) Prvá pomoc alebo Z nuly na sto na 6 mesiacov a získate vybrané služby v rámci podmienok akcie zadarmo.

Čo ak nechcem balík služieb?

Stačí, keď nás kontaktujete, a my vám pripravíme ponuku šitú na mieru.

Do koľkých dní od podpísania zmluvy začnete pracovať?

Dobrá otázka. Pokiaľ od vás máme všetky potrebné informácie, podklady a vstupy, začíname zvyčajne už do jedného týždňa od uzavretia zmluvy.

Čo ak prestanem platiť napríklad v polovici 6 mesačného programu? Mám nárok na web?

Táto situácia môže nastať, no vždy sa ju snažíme vyriešiť individuálne. Samotný web/e-shop prechádza vlastnícky na vás po uhradení šiestich mesačných platieb.