fbpx

naše služby

Online Marketing

Veľké veci sa netvoria impulzívne, ale sú súborom malých postupných krokov.“ Vincent Van Gogh

 

Chcete mať viac zákazníkov?

Dnešná doba vyžaduje byť online v každom odvetví. Či už ide o nadnárodnú firmu, významnú lokálnu spoločnosť alebo malú rodinnú firmu. Poskytujeme kompletný servis v oblasti online marketingu pre malých podnikateľov. Táto skupina živnostníkov a firiem obvykle používa len veľmi malú časť z nástrojov a možností, ktoré dnes existujú. Práve oni však dokážu najviac profitovať z benefitov týchto nástrojov. Agentúry sa totiž zameriavajú na stredných a veľkých klientov, ktorí si vyžadujú úplne iný prístup a takisto pracujú s inými rozpočtami. Kvalitná online komunikácia a správne nastavené služby prinášajú zásadnú konkurenčnú výhodu a stabilný, udržateľný biznis model.

 

Marketing má dnes ohromnú silu. Dobrou správou je, že máme služby, ktoré vám pomôžu

Audit a analýza súčasného stavu

Akú má váš biznis aktuálnu marketingovú stratégiu?  Aké nástroje používate? 

Chcem vedieť viac

Kde nájsť nových zákazníkov na väčší rast biznisu a ako ich správne osloviť?

Na tieto a mnohé iné otázky potrebujeme spoločne nájsť odpovede skôr, než sa pustíme do akýchkoľvek aktivít. 

Audit zhodnotí vašu aktuálnu marketingovú stratégiu našim nestranným pohľadom zvonku. Posúdime úroveň vašich webových stránok a komunikáciu na sociálnych sieťach. Samozrejme ju porovnáme s konkurenciou v danom odbore. 

Výstupom bude prehľadné, niekoľko minútové stretnutie, kde vám predstavíme silné stránky vášho online marketingu a pomenujeme príležitosti, pri ktorých vám vieme byť s našimi službami nápomocní.

Najlepšie na záver. Audit a analýza je u nás vždy bezplatná a nezáväzná! 

 

Správa sociálnych sietí a komunikácia

Komunikácia na sociálnych sietiach je naozaj disciplína sama o seba a netreba ju podceňovať. 

Chcem vedieť viac

Prezradíme vám tajomstvo, ktoré možno neviete o sebe ani vy. Facebook, Instagram ani YouTube vás vôbec nezaujímajú!

Jednotlivé kanály sociálnych sietí slúžia na iný účel a tomu treba prispôsobiť komunikáciu a obsah. Každá firma alebo jednotlivec má inú úroveň správy svojich sociálnych sietí. 

Naše portfólio v tejto časti je maximálne flexibilné a odvíja sa od spoločného auditu. Pokiaľ sú vaše sociálne siete excelentné a komunikujete obsahovo správne, len vás pochválime a budeme sa venovať iným veciam, ktoré môžu pomôcť vášmu biznisu.

Dokážeme vám pomôcť s tvorbou obsahu, priniesť potrebnú inšpiráciu, vytvárať grafiku, segmentovať vaše publikum, získať viac followerov a premeniť ich na zákazníkov.

Samostatnou kapitolou je komunikácia so zákazníkom, ktorá taktiež závisí od vašej zručnosti a potreby delegovať si túto časť samostatne. Vieme zabezpečiť úplnú komunikáciu  cez odpovedanie na správy, komentáre až po vybavovanie mailov. 

Nastavenie napr. chatbota a sekvencií môže ušetriť množstvo vášho času.

Copywriting

Občas počúvame vetu: „My si to vieme napísať aj sami.“ Prečo to nie je vždy dobré riešenie?

Chcem vedieť viac

Svoj produkt pravdepodobne poznáte dokonale. Je prirodzené, že ho chcete ukázať svetu v tom najlepšom svetle. Nie je to však dobré riešenie. Pri predaji musíte totiž myslieť na to, ako váš produkt rieši problém vášho zákazníka.

S čím Vám môže dobrý copywriting pomôcť?

  • Pritiahne nových zákazníkov
  • Zvýši predaj vášho produktu alebo služby
  • Premení čitateľov na nakupujúcich
  • Zväčší vašu emailovú databázu
  • Pomôže vám s budovaním brandingu

Reklamné kampane a reporting

Ako získavať reálnych zákazníkov cez reklamy na Facebooku, Instagrame, YouTube a Google?

Chcem vedieť viac

Online kampane sú dôležitou súčasťou online marketingu a celej digitálnej stratégie. Naše služby sú aj v tejto oblasti maximálne variabilné. 

Navrhneme vám celú kampaň po obsahovej a komunikačnej stránke. Vyberieme vhodné platformy a stratégiu. Zabezpečíme všetky nastavenia jednotlivých platforiem. Nastavíme konverzie pre meranie výsledku. Pripravíme okruhy užívateľov pre ďalšiu remarketingovú kampaň.

Všetko si priebežne vyhodnotíme a prípadne vylepšíme tak, aby bol výsledok ten najlepší pre Vás!

Značka a marketingová stratégia

Dobrý príbeh s pridanou hodnotou je zlatom, ktoré potrebujeme vydolovať. 

Chcem vedieť viac

Vašim hlavným záujmom je predať čo najviac a zaistiť si dlhodobý rast. O ostatné sa postaráme my.

Budovanie značky a povedomia o nej nechajte pokojne na nás. Po dôslednej analýze a audite vám jasne pomenujeme, kde vieme vašej spoločnosti pomôcť.

Vytvoríme marketingový plán, ktorý vám zabezpečí viac kontaktov alebo zákazníkov. Pripravíme konkrétne reklamy, webové kanály a celé procesy. Sme dôslední a nezabúdame ani na slabé miesta, akými sú napríklad zamestnanci a ich motivácia.

Všetko nastavíme, otestujeme a spustíme. Potom hľadáme cestu a spôsob, ako správne prehovoriť k potenciálnym zákazníkom na jednotlivých platformách.

Z výsledkov sa poučíme a celú stratégiu neustále vylepšujeme.

Workshopy a tréningy

Viete, kde zlyháva väčšina marketingových plánov a stratégií? 

Chcem vedieť viac

Viete, kde zlyháva väčšina marketingových plánov a stratégií? 

Väčšina problémov spočíva v dôslednosti a komunikácii. Na papieri vyzerá všetko jasne, no keď sa kampaň spustí a je nebodaj úspešná, začnú sa objavovať skryté nástrahy v podobe nezvládnutej operatívy firmy, zle nastavených procesov, nedôslednosti zodpovedných osôb a nedostatočnej komunikácii kľúčových členov tímu alebo zamestnancov.

Marketingovú kampaň najlepšie znásobí lojálny a motivovaný zamestnanec. Nemáme na mysli len peňažnú motiváciu. Angažovanosť a zmysel celej marketingovej stratégie, celej Vašej snahy o budovanie stabilného biznisu treba podporiť dobrou internou komunikáciou.

Na tú vás vieme pripraviť, prípadne byť jeho súčasťou. Nepodceňujte to!

 

Tvorba a dizajn webových stránok

Páčia sa Vám tieto stránky? Nám áno 🙂 Hlavný je účel.

Chcem vedieť viac

Našim hlavným zámerom nie je budovať robustné weby a rozsiahle riešenia. Pozeráme sa na web ako na dôležitú súčasť marketingovej stratégie. Musí plniť prioritne svoju rolu v celom reťazci. Pokiaľ ju neplní, opravíme ho. Prípadne vám navrhneme a pripravíme nový web, ktorý bude pomáhať hlavnému cieľu, a to prinášať nových zákazníkov a vyššie tržby. 

Email marketing

Aký je vlastne účel email marketingu? V čom Vám reálne môže pomôcť?

Chcem vedieť viac

Email marketing najčastejšie používame na zvyšovanie návštevnosti, priamy predaj a posilnenie povedomia o značke. Vašej firme môže pomôcť nastavenie transakčných mailov alebo nastavenie mailingu, ktorý vybuduje vzťah.

Ako napísať dobrý mail, ktorý predáva? Ako zvýšiť otvárateľnosť mailov? Ako často posielať maily? To sú všetko otázky, ktoré vám radi zodpovieme a nastavíme, ak sa rozhodnete pre túto službu.

zaČíname

Ste pripravení na skutočnú zmenu vo svojom podnikaní? Poďme ju spoločne zrealizovať!