Pomáhame firmám uspieť v online svete

“Veľké veci sa netvoria impulzívne, ale sú súborom malých postupných krokov.” Vincent Van Gogh

Weby a e-shopy

Vytvoríme vám krásne a funkčné stránky alebo e-shop. Ste pripravený na skutočnú zmenu vo svojom podnikaní? 

Zákazník na klik

Ideálnym nástrojom, ktorý vyhovuje prakticky každej firme s funkčným webom je online reklamná kampaň.

Google a Facebook reklama

Nástroje ako sú Facebook a Google vám s našou pomocou vyčaria úsmev na tvári.

Sociálne siete a komunikácia

Základom úspešného marketingu je komunikácia so zákaznikmi. Nechajte  to na nás!

Video a foto produkcia

Vytvoríme pre vás kvalitné foto a video produkty.

E-mail marketing

Neoddeliteľnou súčasťou úspešného bussinesu je aj E-mail marketing.

Služby, v ktorých vieme plávať

Týmito službami vám pokryjeme kompletný online marketing pre váš biznis

Sme zameraní na čísla a výsledky

Budujeme dlhdobé vzťahy a úspešné partnerstvá

Ponúkame plnohodnotnú podporu a servis pre našich klientov

  • Stratégia zameraná na výsledky
  • Komunikácia a podpora
  • Reklamné kampane
  • SEO
  • WEBy a E-shopy

Značka a stratégia

Vaším hlavným záujmom je predať čo najviac a zaistiť si dlhodobý rast. O ostatné sa postaráme my.

Budovanie značky a povedomia o nej nechajte pokojne na nás. Po dôslednej analýze a audite vám jasne pomenujeme, kde vieme vašej spoločnosti pomôcť.

Vytvoríme marketingový plán, ktorý vám zabezpečí viac kontaktov alebo zákazníkov. Pripravíme konkrétne reklamy, webové kanály a celé procesy. Sme dôslední a nezabúdame ani na slabé miesta, akými sú napríklad zamestnanci a ich motivácia.

Všetko nastavíme, otestujeme a spustíme. Potom hľadáme cestu a spôsob, ako správne prehovoriť k potenciálnym zákazníkom na jednotlivých platformách.

Z výsledkov sa poučíme a celú stratégiu neustále vylepšujeme.

Sociálne siete a komunikácia

Dokážeme vám pomôcť s tvorbou obsahu, priniesť potrebnú inšpiráciu, vytvárať grafiku, segmentovať vaše publikum, získať viac followerov a premeniť ich na zákazníkov.

Samostatnou kapitolou je komunikácia so zákazníkom, ktorá taktiež závisí od vašej zručnosti a potreby delegovať si túto časť samostatne. Vieme zabezpečiť úplnú komunikáciu – cez odpovedanie na správy, komentáre až po vybavovanie mailov.

Web a e-shop

Je súčasťou vašej marketingovej stratégie aj web? Koľko vám skutočne zarába? / Viete, koľko vám skutočne zarába? My sa naň pozeráme ako na dôležitú súčasť marketingovej stratégie. 

Prioritne musí plniť svoju rolu v celom reťazci. Pokiaľ ju neplní, opravíme ho. Prípadne vám navrhneme a pripravíme nový web, ktorý bude pomáhať hlavnému cieľu, a to prinášať nových zákazníkov a vyššie tržby. 

Video a foto produkcia

Dobrý príbeh s pridanou hodnotou je zlatom, ktoré potrebujeme vydolovať aj vo vašom biznise. Video vám pomôže efektívne zaujať publikum na webe alebo sociálnych dieťach.

Google a Facebook reklama

Ako získavať reálnych zákazníkov cez reklamy na Facebooku, Instagrame, YouTube a Google?

Online kampane sú dôležitou súčasťou online marketingu a celej digitálnej stratégie. Naše služby sú aj v tejto oblasti maximálne variabilné.

Navrhneme vám celú kampaň po obsahovej a komunikačnej stránke. Vyberieme vhodné platformy a stratégiu. Zabezpečíme všetky nastavenia jednotlivých platforiem. Nastavíme konverzie pre meranie výsledku. Pripravíme okruhy užívateľov pre ďalšiu remarketingovú kampaň.

Všetko si priebežne vyhodnotíme a prípadne vylepšíme tak, aby bol výsledok ten najlepší pre Vás!

E-mail marketing

Email marketing najčastejšie používame na zvyšovanie návštevnosti, priamy predaj a posilnenie povedomia o značke. Vašej firme môže pomôcť nastavenie transakčných mailov alebo nastavenie mailingu, ktorý vybuduje vzťah so zákazníkom.

Ako napísať dobrý mail, ktorý predáva? Ako zvýšiť otvárateľnosť mailov? Ako často ich posielať? To sú všetko otázky, ktoré vám radi zodpovieme. Pokiaľ sa pre túto službu rozhodnete, efektívny e-mail marketing vám sami nastavíme.

pripravený na spoluprácu?

Dnešná doba vyžaduje byť online v každom odvetví. Či už ide o nadnárodnú firmu, významnú lokálnu spoločnosť alebo malú rodinnú firmu. Poskytujeme kompletný servis v oblasti online marketingu pre malých podnikateľov alebo veľké firmy.

Nedávne projekty